Zděné garáže

Vybudujeme pro vás zděnou garáž na klíč ve vysokém standardu kdekoli v ČR.

Proč stavět zděnou garáž na klíč s námi

Zaručená pevná cena

Písemně si sjednáme smlouvu o dílo. Budete znát přesnou konečnou cenu a detailně vědět, co je v ní zahrnuto. I přes časté změny cen materiálů garantujeme po podpisu smlouvy zachování neměnné ceny za dílo. Tuto výhodu určitě oceníte např. při sjednávání hypotečního úvěru.

Kompletní dodavatelská realizace stavby

Stavbu dokážeme kompletně dodavatelsky realizovat: izolace, obvodové zdivo, překlady, vnitřní omítky, vnější omítky, okna a dveře, vrata, střešní konstrukce a krytiny, klempířské prvky i elektroinstalaci.

Odborně provedené práce a záruky kvality

V našem týmu máme profesionální izolatéry, zedníky, tesaře, pokrývače, klempíře, elektrikáře, techniky oken, dveří i vrat. Ručíme za kvalitně odvedenou práci. Ve smlouvě o dílo jednoznačně stanovujeme všechny záruky.

Rychlá a koordinovaná stavba

Návaznost prací umíme skvěle koordinovat. Nevznikají proto zbytečné časové prodlevy. Optimalizujeme tak dobu výstavby na nejnutnější minimum.

Výhody tradičních zděných garáží

Nezávazně poptat individuální řešení

Potřebujete specifické řešení garáže? Zpracujeme pro vás individuální nabídku

Jaké technologie a materiály používáme

Na stavbu zděných garáží používáme kvalitní certifikované výrobky celosvětově uznávaných firem.

Pórobeton a suché maltové směsi
Zděné garáže realizujeme klasickou technologií za použití pórobetonu. Jedná se o druh lehkého betonu s póry přímo ve vlastní betonové hmotě. Materiál má obdobné vlastnosti jako keramické pálené cihly. Jeho výhodou je snadná opracovatelnost, dobré tepelné a izolační vlastnosti. Ke spojům používáme suché maltové směsi nanášené v tenké vrstvě. Použitá technologie zamezuje vzniku tepelných mostů.

Omítky
Vnitřní i venkovní omítky nanášíme strojně. Použité technologie zrychlují celkovou dobu výstavby a snižují náklady za zachování vysoké kvality stavby.

Zateplení
Zděné garáže je možné po předchozí domluvě opatřit zateplovacími systémy a zvýšit tak jejich tepelně izolační vlastnosti. Zateplovací systémy instalujeme také na strop. Navíc je možné objenat také zateplení střešní konstrukce. Garáž přivezeme již zateplenou, s omítkami.

Střecha
Konstrukční prvky střechy zděných garáží jsou tvořeny dřevěnou nebo ocelovou konstrukcí. Na střešní krytinu zděné garáže je nejčastěji používán profilovaný hliníkový nebo ocelový zinkovaný plech imitující pálenou krytinu. Samozřejmostí je široký výběr barev. Střechy garáží jsou dimenzovány pro sněhové pásmo dané lokality.

Garážová vrata
Do zděných garáží jsou montována garážová vrata kvalitních firem jako jsou: Horman, Kružík. Tyto firmy produkují nejen vynikající výrobky, ale také poskytují kvalitní záruční a pozáruční servis.

Doplňky
Dveře, okna, okapy si vyberete podle vlastních preferencí. Aktuální nabídku všech komponent a doplňků naleznete v Ceníku.

prohlédněte si také

Stavíme také pro komerční a veřejné instituce

Arcibiskupské lesy

Správa železnic

Město Pohořelice

Obec Dobřejovice

ARGOS Elektro a.s.

SAREZA s.r.o.

HSF System a.s.

Scanwest 

Obec Zdětín

Obec Zachrašťany

SK Týniště n. O.

 Velkotržnice Lipence

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt