Montované zahradní domky

Dodáme vám montované zahradní domky s omítkou, které jsou k nerozeznání od zděných. Montáž zvládneme za pár hodin.

Cena od 55000 Kč

S pultovou střechou

Moderní a designové domečky.
Ideální pro uložení zahradního nářadí a techniky.

Cena od 71 300 Kč

Se sedlovou střechou

Moderní a designové domečky.
Ideální pro uložení zahradního nářadí a techniky.

Cena od 71 530 Kč

S přístřeškem

Jako víkendová chatka.
S přístřeškem navíc získáte další možnost k posezení.

Cena od 76 900 Kč

Na míru

Jsme připraveni vyrobit a postavit zahradní domeček podle vašeho zadání. Můžeme vytvořit atypické řešení, a společně navrhnout nejlepší variantu, která bude vyhovovat vašim podmínkám.

Cena od 79 810 Kč

Zateplené domečky

Nejen pro uložení zahradního nábytku, ale i jako malá dílna pro kutila

Tepelná a zvuková izolace

Opláštění a strop zatepleného zahradního domečku je provedeno vysoce kvalitními sendvičovými panely THP o síle 40mm. Jejich jádro tvoří polyuretan, která má jedny z nejlepších izolačních a tlumících vlastností. Zejména v letních měsících nedochází k přehřívání vnitřních prostor zahradního domku.

THP panely jsou zásadním hitem ve stavebnictví. Mají výborné izolační vlastnosti a dlouhou životnost nad 50 let. Využívají se pro stavby i velkých průmyslových celků, obchodních domů a prodejen jako Lidl apod., skladů, garáží a dalších.

THP panely se skládají ze dvou ocelových pozinkovaných plechů, které chrání izolační jádro tvořené z tvrdého polyuretanu tzv. „PUR“. Poskytuje velmi kvalitní tepelnou a zvukovou izolaci a zároveň vysokou ohnivzdornost.

Hlavní výhody PUR panelů:
 • izolační vlastnosti – Tepelný odpor stěn tl. 40 mm, R – 1,82 K/W.
  Pro srovnání Heluz UNI 30 má R-1,6 K/W. Tepelně izolační schopnost U=0,5 [W/m2K]
 • rychlejší a jednodušší výstavba než u zděných staveb a minimální údržba –
 • není potřeba vnitřních omítek a malby
 • čistý a moderní vzhled
 • vzduchotěsnost
 • dlouhá životnost nad 50 let
pur panel

Námi používané THP panely jsou svými tepelně izolačními vlastnostmi schopny konkurovat zděné stavbě z pórobetonových tvárnic s tloušťkou až 200 mm, nebo zateplení polystyrénem o tloušťce 70 mm.

Stěny zateplené zahradního domku jsou samonosnou konstrukcí a díky použití PUR panelů je jejich stabilita a robustnost o to větší. Z vnější strany je stěna zahradního domku opatřena speciální omítkou Permuro od švýcarského výrobce KABE Farben. Jedná se o probarvenou omítku a finální  vrstvu vnější strany, která nepotřebuje aplikaci ochranných nebo dekoračních nátěrů. Svými vlastnostmi je omítka stálá, bezúdržbová a v případě potřeby snadno omyvatelná.

Hlavní výhody omítky:
 • Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům
 • UV stabilní
 • Vysoce odolná proti prorůstání řasou a plísní Velká pružnost – ideální pro novostavby bez přesahu střechy
 • Velké možnosti probarvení

Stěny mají z vnitřní strany hladký bílý lakovaný povrch, který kromě čistého dojmu má své praktické výhody díky své snadné omyvatelnosti, nenasákavosti a stálobarevnosti. Údržba je po dlouhá léta prakticky nulová.

Izolovaná střecha nabízí další benefit a to je větší stabilita a pevnost, kdy nosnost střechy je schopná pojmout zatížení až 125 kg/m2. Prostor pod střechou, kromě izolace prostupu tepla z přímého slunce, je esteticky čistý a líbivý. Jsou pohledově schovány spoje střešní krytiny a docílíte tak opravdu moderního vzhledu stavby.

Zateplení stropu přístřešku THP panelem

Dřevěné a kovové výplně

K domečku si můžete přidat přístřešek, který navíc můžete doplnit dřevěnými nebo kovovými lamelami. Kromě moderního a trendy designu rovněž vytvoříte další funkční prvek stavby. Budete mít nejen více soukromí, ale zároveň další krytí od povětrnostních vlivů. 

Kovové lamely nabízí větší pocit soukromí a její další výhodou je jejich bezúdržbovost.
Pro dřevěné lamely máme na výběr lazury v těchto barvách.

Estetika zateplených domečků

Zateplená zahradní domek má všechny hladké venkovní stěny opatřené nejkvalitnější švýcarskou omítkou KABE Farben. Pohledově je k nerozeznání od zděného. Vnitřní stěny jsou rovněž hladké, včetně stropu a jsou opatřené nástřikem bílou barvou. Takovýto povrch vnitřních stěn se lehce čistí a udržuje.

Proč stavět montované zahradní domky s námi

Představujeme vám montované zahradní domky s omítkou nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou pohledově velmi moderní.

Nadstandardní kvalita zpracování

Výrazně se odlišujeme vysokou kvalitou zpracování, moderním vnějším vzhledem, který je srovnatelný s běžnými zděnými domky. Veškeré části včetně spojovacích materiálů jsou povrchově upraveny zinkováním, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Velmi pevná konstrukce

Špičková technologie zpracování plochých stěn společně s nástřikem strukturované fasádní omítky, zajišťují nejen pohledově věrnou stavbu podobnou zděné, ale také velmi pevnou konstrukci.

Odolnost povětrnostním vlivům

Naše montované domečky s omítkou jsou navrženy tak, aby odolaly ve všech sněhových pásmech České a Slovenské republiky a byly odolné veškerým povětrnostním vlivům.

Důstojné reprezentativní stavby

Technologie moderního pohledového zpracování posouvá montované domečky s omítkou mezi důstojně reprezentující stavby, které nenarušují ráz zastavěné krajiny, ale naopak jí vhodně a citlivě doplňují.

Výhody montovaných domečků

Typy montovaných zahradních domků

Montované zahradní domky dodáváme s plochou i sedlovou střechou. Střecha je vždy dimenzována pro sněhové pásmo dané lokality. Vybrat si můžete barvu vnějších omítek, atiku, střešní krytiny i typ vrat. Jsou vhodné nejen pro parkování zahradní techniky, ale také jako dílny, sklady, prostory pro úschovu motorek apod. Dodáváme také nestandardní rozměry.

Montované zahradní domky

Montované zahradní domky jsou pro parkování zahradního traktůrku ekonomicky velmi výhodné. Využijete je i jako dílnu, nebo sklad. Snadno je sladíte s celým domem zvolenou omítkou, střechou či garážovými vraty. Vytvoří tak harmonický celek. Vylepšit jej můžete spojovací pergolou.

Montované zahradní domky s přístřešky

Montované zahradní domky s přístřeškem jsou vyhledávanou variantou víceúčelového použití – pro garážové stání, ale také jako sklad, dílna nebo pro úschovu motorky, sekačky a dalšího náčiní.

Dodáváme také nestandardní rozměry.

Montovaný zahradní domek

Navrhnout si vlastní zahradní domek

Konstrukce montovaného zahradního domečku

Vynikající konstrukce je vyrobena z pozinkovaného plechu o síle 0,75 mm. Také rám je z pozinkovaných profilů. Střešní krytina a atika je rovněž z profilovaného, pozinkovaného plechu s akrylátovým povrchem. Střecha je vždy dimenzována pro sněhové pásmo dané lokality. Zahradní domek má venkovní stěnu opatřenou probarvenou omítkou o zrnitosti 0,2 mm. Vnitřní stěny jsou opatřeny akrylátovou bílou barvou.

Konstrukce zahradního domečku

 1. Atika
 2. Pozinkovaná krytina – trapézový profil
 3. Ocelové pozinkované nosníky
 4. Akrylová švýcarská omítka KABE
 5. Pozinkovaný ocelový profil – jádro
 6. Profilovaná vnitřní strana stěny
 7. Oštění

Jak zahradní domky stavíme

Stavba zahradního domku krok za krokem

Nechte se inspirovat

Někdy není nutné vymýšlet znovu kolo. Prohlédněte si naše modulová řešení. Připravili jsme pro vás řadu osvědčených hotových produktů, které lze rovnou objednat v e-shopu. Jejich montáž zvládne zdatný kutil s pomocí, nebo si k tomu přizvete naše siláky.

Pokud ale máte jasnou představu, nechte se inspirovat již hotovými realizacemi a sestavte si ze široké nabídky modulů a barevných škál vlastní zahradní domek pomocí jednoduchého konfigurátoru. Jde to raz dva a budete mít unikát.

Naše realizace

Více realizací

Jak to funguje?

Krok 1 Plánujete a vybíráte

Máte vlastní nápad na zahradní domek nebo přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí. Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy i doplňky. A už se vidíte pod střechou.

Krok 2 Konzultujeme

Uděláme krok vpřed. Společně si projdeme navrhované řešení, zhodnotíme vaše potřeby, připravíme vizualizace, několik barevných variant a dodáme vám cenovou nabídku. Víme totiž, že chcete mít jistotu nejlepší volby.

Krok 3 Realizujeme

Vybrali jsme. Skvělé. Máme spolu domluvené všechny detaily i přípravu. Známe termín dne D. Přijíždíme, montujeme, sestavujeme. Zajišťujeme vám kompletní dodávku a realizaci montáže. Zvládáme to za jediný den.

Krok 4 Zabydlujete se

Zvládli jsme to. Začínáte svůj zahradní domek nebo posezení pod přístřeškem zabydlovat a zkrášlovat. Užíváte.

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Více o nás

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Pojďme na to

Navrhnout si zahradní domek

Osvědčené přednosti

Stavíme také pro komerční a veřejné instituce

Arcibiskupské lesy

Správa železnic

Město Pohořelice

Obec Dobřejovice

ARGOS Elektro a.s.

SAREZA s.r.o.

HSF System a.s.

Scanwest 

Obec Zdětín

Obec Zachrašťany

SK Týniště n. O.

 Velkotržnice Lipence

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt