Zahradní domky na klíč

Zahradní domek na klíč je ideální pro ty, kteří chtějí postavit domek dle vlastních představ.

Jak u nás probíhá stavba zahradního domku na klíč?
Postavíme Vám zahradní domek, ale jsou úkony, které za Vás nikdo jiný neudělá.
Nejprve si vyberete typ zahradního domku, který byste chtěli postavit. To je ta zábavná část celého procesu. Můžete si vybírat různé doplňky jako jsou okna, dveře či okapy. Rádi Vám poradíme s výběrem, tak se na nás neváhejte obrátit.
Následně, dle velikosti zahradního domku, bude potřeba vyřídit vše potřebné se stavebním úřadem. Rádi Vám poradíme za je nebo není potřeba stavební povolení. Není to nic složitého a naprostá většina realizovaných zahradních domků na klíč jsou do 25m2 a stavební povolení není potřeba.

Před samotnou montáží je potřeba připravit základy pro montáž zahradního domku.
Pokud byste chtěli ušetřit a připravit si základy svépomocí tak se nemusíte se obávat, protože je to opravdu možné. Není potřeba za každou cenu betonovat a lehce šikovný kutil si s takovou přípravou poradí. Opět můžete využít nás a zeptat se na cokoliv co bude potřeba. Máme bohaté zkušenosti a technické záležitosti Vám rádi objasníme.

A to je vše, co je potřeba z Vaší strany udělat. Ostatní můžete nechat na nás. Od objednání Vámi zvoleného zahradního domku na klíč uběhne jen 4-6 týdnů a přijedeme k Vám realizovat montáž.
Pokud chcete vidět už teď, jak taková montáž vypadá, shlédněte některé z našich videí.
Samotná montáž proběhne během jednoho dne. Většinu zahradních domků na klíč postavíme už za 2 hodiny. Dnem našeho příjezdu tak tedy začíná Váš den plného užívání zahradního domku.

Zpracujeme návrhy

Na základě vašich požadavků připravíme skicy, abyste měli jasnou představu o dispozicích zahradního domečku a dalších designových prvcích, které si vyberete.

Zkreslíme skicu

Vypracujeme varianty

Cena od 42 000 Kč

S pultovou střechou

Moderní a designové domečky.
Ideální pro uložení zahradního nářadí a techniky.

Cena od 42 000 Kč

Se sedlovou střechou

Moderní a designové domečky.
Ideální pro uložení zahradního nářadí a techniky.

Cena od 58 500 Kč

S přístřeškem

Jako víkendová chatka.
S přístřeškem navíc získáte další možnost k posezení.

Cena od 57 500 Kč

Zateplené domečky

Nejen pro uložení zahradního nábytku, ale i jako malá dílna pro kutila

Naše realizace

Možnosti jak můžete zahradní domeček navrhovat

montovaný zahradní domek s pultovou střechou
Pultová střecha
montovaný zahradní domek se sedlovou střechou
Sedlová střecha
S přístřešky
Přístřešek vpravo
Přístřešek vlevo
Přístřešek vzadu
Přístřešek vpředu
Zateplený
[/section]

Proč stavět montované zahradní domky s námi

Představujeme vám montované zahradní domky s omítkou nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou pohledově velmi moderní.

Nadstandardní kvalita zpracování

Výrazně se odlišujeme vysokou kvalitou zpracování, moderním vnějším vzhledem, který je srovnatelný s běžnými zděnými domky. Veškeré části včetně spojovacích materiálů jsou povrchově upraveny zinkováním, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Velmi pevná konstrukce

Špičková technologie zpracování plochých stěn společně s nástřikem strukturované fasádní omítky, zajišťují nejen pohledově věrnou stavbu podobnou zděné, ale také velmi pevnou konstrukci.

Odolnost povětrnostním vlivům

Naše montované domečky s omítkou jsou navrženy tak, aby odolaly ve všech sněhových pásmech České a Slovenské republiky a byly odolné veškerým povětrnostním vlivům.

Důstojné reprezentativní stavby

Technologie moderního pohledového zpracování posouvá montované domečky s omítkou mezi důstojně reprezentující stavby, které nenarušují ráz zastavěné krajiny, ale naopak jí vhodně a citlivě doplňují.

Výhody montovaných domečků

Typy montovaných zahradních domků

Montované zahradní domky dodáváme s plochou i sedlovou střechou. Střecha je vždy dimenzována pro sněhové pásmo dané lokality. Vybrat si můžete barvu vnějších omítek, atiku, střešní krytiny i typ vrat. Jsou vhodné nejen pro parkování zahradní techniky, ale také jako dílny, sklady, prostory pro úschovu motorek apod. Dodáváme také nestandardní rozměry.

Montované zahradní domky

Montované zahradní domky jsou pro parkování zahradního traktůrku ekonomicky velmi výhodné. Využijete je i jako dílnu, nebo sklad. Snadno je sladíte s celým domem zvolenou omítkou, střechou či garážovými vraty. Vytvoří tak harmonický celek. Vylepšit jej můžete spojovací pergolou.

Zahradní domek - ModerniGarazeCZ

Montované zahradní domky s přístřešky

Montované zahradní domky s přístřeškem jsou vyhledávanou variantou víceúčelového použití – pro garážové stání, ale také jako sklad, dílna nebo pro úschovu motorky, sekačky a dalšího náčiní.

Dodáváme také nestandardní rozměry.

Zahradní domek s garážovým stáním

Navrhnout si vlastní zahradní domek

Konstrukce montovaného zahradního domečku

Vynikající konstrukce je vyrobena z pozinkovaného plechu o síle 0,75 mm. Také rám je z pozinkovaných profilů. Střešní krytina a atika je rovněž z profilovaného, pozinkovaného plechu s akrylátovým povrchem. Střecha je vždy dimenzována pro sněhové pásmo dané lokality. Zahradní domek má venkovní stěnu opatřenou probarvenou omítkou o zrnitosti 0,2 mm. Vnitřní stěny jsou opatřeny akrylátovou bílou barvou.

Konstrukce zahradního domečku

  1. Atika
  2. Pozinkovaná krytina – trapézový profil
  3. Ocelové pozinkované nosníky
  4. Akrylová švýcarská omítka KABE
  5. Pozinkovaný ocelový profil – jádro
  6. Profilovaná vnitřní strana stěny
  7. Oštění

Jak zahradní domky stavíme

Stavba zahradního domku krok za krokem

Nechte se inspirovat

Někdy není nutné vymýšlet znovu kolo. Prohlédněte si naše modulová řešení. Připravili jsme pro vás řadu osvědčených hotových produktů, které lze rovnou objednat v e-shopu. Jejich montáž zvládne zdatný kutil s pomocí, nebo si k tomu přizvete naše siláky.

Pokud ale máte jasnou představu, nechte se inspirovat již hotovými realizacemi a sestavte si ze široké nabídky modulů a barevných škál vlastní zahradní domek pomocí jednoduchého konfigurátoru. Jde to raz dva a budete mít unikát.

Naše realizace

Více realizací

Jak to funguje?

Krok 1. Plánujete a vybíráte

Máte vlastní nápad na zahradní domek nebo přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí. Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy i doplňky. A už se vidíte pod střechou.

Krok 2. Konzultujeme

Uděláme krok vpřed. Společně si projdeme navrhované řešení, zhodnotíme vaše potřeby, připravíme vizualizace, několik barevných variant a dodáme vám cenovou nabídku. Víme totiž, že chcete mít jistotu nejlepší volby.

Krok 3. Realizujeme

Vybrali jsme. Skvělé. Máme spolu domluvené všechny detaily i přípravu. Známe termín dne D. Přijíždíme, montujeme, sestavujeme. Zajišťujeme vám kompletní dodávku a realizaci montáže. Zvládáme to za jediný den.

Krok 4. Zabydlujete se

Zvládli jsme to. Začínáte svůj zahradní domek nebo posezení pod přístřeškem zabydlovat a zkrášlovat. Užíváte.

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Více o nás

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Pojďme na to

Navrhnout si zahradní domek

Vyhledat hotové řešení v e-shopu

Osvědčené přednosti

Stavíme také pro komerční a veřejné instituce

Arcibiskupské lesy

Správa železnic

Město Pohořelice

Obec Dobřejovice

ARGOS Elektro a.s.

SAREZA s.r.o.

HSF System a.s.

Scanwest 

Obec Zdětín

Obec Zachrašťany

SK Týniště n. O.

 Velkotržnice Lipence

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt