Výstavba garáže

Jak to probíhá

Nejsnadnější cesta k vaší garáži

  1. Napište nebo zavolejte nám vaše představy o garáži – pro co nejsnadnější výběr můžete použít náš poptávkový formulář.
  2. Zdarma a nezávazně vypracujeme cenovou nabídku na garáž dle vašeho zadání, a to maximálně do tří pracovních dnů.
  3. Konzultace v případě potřeby – můžete kdykoliv zavolat, napsat a vše prokonzultovat s obchodním a technickým zástupcem, který vám bude ihned při poptávce přidělen. Ten s vámi také bude jednat a průběžně vás informovat o stavu vaší zakázky, a to od vašeho projevení zájmu o garáž až po řádné předání garáže do užívání.
  4. Uzavření smlouvy o dílo – Uzavření řádné smlouvy o dílo, která bude obsahovat specifikace garáže, garance, cenu, termín dodání a realizaci garáže.
  5. Úhrada zálohové faktury – Uhradíte zálohovou fakturu, po této úhradě začíná běžet stanovený termín dodání a realizace garáže, která je zpravidla 10-12 týdnů a v hlavní sezóně se může prodloužit na 16-18 týdnů (tuto informaci už budete vědět od prvního dne, kdy u nás stavbu poptáte). Následuje předání veškerých potřebných podkladů pro vyřízení stavebního povolení pro garáže.
  6. Stavební připravenost – Příprava místa určeného k montáži či osazení garáže, tedy vybudování patek, základových pásů nebo základové desky (dle vašeho rozhodnutí). Tuto přípravu pro stavbu si zajišťuje/provádí investor sám. My poskytneme potřebnou součinnost. Detailní požadavky zasíláme emailem nebo můžete najít na našich stránkách – „stavební připravenost„. 
  7. Stavba, montáž, osazení garáže – Stavba, montáž a osazení garáže na připravené podloží. Stavba zděné garáže je zpravidla hotova včetně střechy a vrat, do deseti pracovních dnů. Montáž plechové garáže provádíme maximálně do 24 hodin. Osazení betonové garáže trvá max. tři hodiny po příjezdu těžké techniky (jeřáb, nebo speciální vozidlo s hydraulickou rukou).
  8. Předání do užívání – Všechny typy garáží (zděné, plechové i betonové) je možno používat ihned po řádném předvedení a předání předávacího protokolu vyškoleným pracovníkem.

Navrhnout si vlastní garáž

Nechte se inspirovat

Někdy není nutné vymýšlet znovu kolo. Prohlédněte si naše modulová řešení. Připravili jsme pro vás řadu osvědčených hotových produktů, které lze rovnou objednat v e-shopu. Jejich montáž zvládne zdatný kutil s pomocí, nebo si k tomu přizvete naše siláky.

Pokud ale máte jasnou představu, nechte se inspirovat již hotovými realizacemi a sestavte si ze široké nabídky modulů a barevných škál vlastní zahradní domek pomocí jednoduchého konfigurátoru. Jde to raz dva a budete mít unikát.

Naše realizace

Více realizací

Jak to funguje?

Krok 1 Plánujete a vybíráte

Máte vlastní nápad na zahradní domek nebo přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí. Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy i doplňky. A už se vidíte pod střechou.

Krok 2 Konzultujeme

Uděláme krok vpřed. Společně si projdeme navrhované řešení, zhodnotíme vaše potřeby, připravíme vizualizace, několik barevných variant a dodáme vám cenovou nabídku. Víme totiž, že chcete mít jistotu nejlepší volby.

Krok 3 Realizujeme

Vybrali jsme. Skvělé. Máme spolu domluvené všechny detaily i přípravu. Známe termín dne D. Přijíždíme, montujeme, sestavujeme. Zajišťujeme vám kompletní dodávku a realizaci montáže. Zvládáme to za jediný den.

Krok 4 Zabydlujete se

Zvládli jsme to. Začínáte svůj zahradní domek nebo posezení pod přístřeškem zabydlovat a zkrášlovat. Užíváte.

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Více o nás

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Pojďme na to

Navrhnout si svou garáž

Vyhledat hotové řešení v e-shopu

Osvědčené přednosti

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt