Stavební připravenost

Pomůžeme Vám vybrat ty správné základy

Základy pro montovanou garáž je možné zvládnou i svépomocí. Jestliže mátě alespoň malé zkušenosti a jste tak trochu kutil, dá se to zvládnout.
My jsme Vám k dispozici a můžete s námi konzultovat své záměry. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat vhodnou variantu.
Obecně platí, že pokud se rozhodnete pro montovanou garáž ať už zateplenou nebo s přístřešky, jeden z námi navrhovaných typů základů budete muset zvolit.
Bez základů to prostě nepůjde.
U všech variant je však ze všeho nejdůležitější rovinatost. Základy pro montovanou garáž musíte mít ve vodorovné rovině.

Základové patky

  • Minimální počet patek závisí na finálním návrhu a dispozicích
  • Beton B15, nebo B20
  • Minimální velikost patky 30×30 cm
  • Hloubka 80 – 120 cm

Základové pásy

  • Beton B15, nebo B20
  • Minimální šířka pásů je 30 cm
  • Hloubka 80 – 120 cm

Základová deska

  • Beton B15, nebo B20
  • Výška betonové desky min 20 cm, vystužená kari sítí
  • Štěrkopískový podklad min. 30 cm

Navrhnout si vlastní garáž

Nechte se inspirovat

Někdy není nutné vymýšlet znovu kolo. Prohlédněte si naše modulová řešení. Připravili jsme pro vás řadu osvědčených hotových produktů, které lze rovnou objednat v e-shopu. Jejich montáž zvládne zdatný kutil s pomocí, nebo si k tomu přizvete naše siláky.

Pokud ale máte jasnou představu, nechte se inspirovat již hotovými realizacemi a sestavte si ze široké nabídky modulů a barevných škál vlastní zahradní domek pomocí jednoduchého konfigurátoru. Jde to raz dva a budete mít unikát.

Naše realizace

Více realizací

Jak to funguje?

Krok 1 Plánujete a vybíráte

Máte vlastní nápad na zahradní domek nebo přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí. Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy i doplňky. A už se vidíte pod střechou.

Krok 2 Konzultujeme

Uděláme krok vpřed. Společně si projdeme navrhované řešení, zhodnotíme vaše potřeby, připravíme vizualizace, několik barevných variant a dodáme vám cenovou nabídku. Víme totiž, že chcete mít jistotu nejlepší volby.

Krok 3 Realizujeme

Vybrali jsme. Skvělé. Máme spolu domluvené všechny detaily i přípravu. Známe termín dne D. Přijíždíme, montujeme, sestavujeme. Zajišťujeme vám kompletní dodávku a realizaci montáže. Zvládáme to za jediný den.

Krok 4 Zabydlujete se

Zvládli jsme to. Začínáte svůj zahradní domek nebo posezení pod přístřeškem zabydlovat a zkrášlovat. Užíváte.

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Více o nás

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Pojďme na to

Navrhnout si svou garáž

Vyhledat hotové řešení v e-shopu

Osvědčené přednosti

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt