O nás

Jsme Moderní Garáže s.r.o. Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením montovaných garáží, stánků, skladů, zahradních domků, garážových přístřešků a zahradních pergol. Před časem jsme naši nabídku rozšířili také o kotce pro psy, systémy ecoraster nebo o žádané betonové stěrky.

Přes 27 let zkušeností ve stavitelství

Před více než 27 lety jsme začínali jako specialisté na výrobu ocelových konstrukcí. V oboru stavitelství máme velice bohatou tradici a zkušenost. Dnes je naší specializací zejména oblast výstavby zděných garáží, betonových garáží a montovaných plechových garáží.

Rychlá a cenově přijatelná řešení

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení přesně dle vašich požadavků a to od projektového návrhu až po kolaudaci. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů pro stavbu svépomocí.

Od garáží a zahrad až k ocelovým konstrukcím pro průmysl

I nadále realizujeme dodávky a montáže ocelových konstrukcí pro velké průmyslové a investiční celky s uplatněním ve všech odvětvích průmyslu. Rozsah našich prací je tak velmi široký. Od jednoduchých montovaných pechových garáží pro soukromé osoby až po složité ocelové konstrukce pro velké firmy.

Disponujeme profesionálními a dobře organizovanými pracovními četami montážníků, specializujících se na zděné garáže, montované garáže a ocelové konstrukce. Stavební a montážní práce garáží poskytujeme na celém území České a Slovenské republiky, včetně dovozu materiálu, konstrukcí i komponentů.

Velký výběr hotových řešení i stavba na klíč

V naší nabídce najdete až 120 standardních rozměrů garáží. V případě zájmu pro vás po osobní konzultaci rádi připravíme speciální cenovou nabídku na klíč.

Splňujeme náročné normy kvality

Klademe důraz především na kvalitu garáží, dodávaných produktů i příslušenství. Stavíme na spokojenosti našich zákazníků, přičemž se opíráme o tyto základní pilíře:

  • EVROPSKÝ STANDARD
  • NEJVYŠŠÍ JAKOST
  • BEZPEČNOST
  • FUNKČNOST

V oblasti zděných a montovaných garáží spolupracujeme s předními evropskými výrobci a dodavateli montovaných garáží, vrat, dveří a automatických systémů. Použité střešní krytiny splňují velmi náročné evropské normy.

Historie společnosti

1993 – Vznik rodinné svářečské dílny Ing. Josef Sliwka

2013 – Založení obchodní společnosti JSMAX s.r.o.

2015 – Rozšíření nabídky garážových přístřešků

2017 – Rozšíření nabídky zahradních domků

2018 – Transformace obchodní společnosti na Moderní Garáže s.r.o.

2019 – Rozšíření nabídky zatravňovací dlažby Ecoraster, kotců pro psy a dalších produktů

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Stavíme také pro komerční a veřejné instituce

Arcibiskupské lesy

Správa železnic

Město Pohořelice

Obec Dobřejovice

ARGOS Elektro a.s.

SAREZA s.r.o.

HSF System a.s.

Scanwest 

Obec Zdětín

Obec Zachrašťany

SK Týniště n. O.

 Velkotržnice Lipence