Montované zateplené garáže

Montované garáže s omítkou pro vás rádi provedeme také v zateplené verzi. Garáž vám přivezeme již zateplenou a dodáme vám ji včetně omítek. Zateplenou garáž je možné díky kvalitním izolačním materiálům i pohledově příjemným venkovním a vnitřním stěnám využít nejen jako garáž, ale také jako sklad, kancelář, provozovnu, výrobnu apod. Na vlastním pozemku tak můžete nečekaně využít nově vzniklý prostor a ušetřit tak např. na nájemném v cizích prostorech.

Tepelná a zvuková izolace garáže

Opláštění a strop zateplené garáže je provedeno vysoce kvalitními sendvičovými panely THP o síle 40mm. Jejich jádro tvoří polyuretan, která má jedny z nejlepších izolačních a tlumících vlastností. Ty se nejlépe využijí u temperovaných garáží. Zejména v letních měsících nedochází k přehřívání vnitřních prostor garáže.

THP panely jsou zásadním hitem ve stavebnictví. Mají výborné izolační vlastnosti a dlouhou životnost nad 50 let. Využívají se pro stavby i velkých průmyslových celků, obchodních domů a prodejen jako Lidl apod., skladů, garáží a dalších.

THP panely se skládají ze dvou ocelových pozinkovaných plechů, které chrání izolační jádro tvořené z tvrdého polyuretanu tzv. „PUR“. Poskytuje velmi kvalitní tepelnou a zvukovou izolaci a zároveň vysokou ohnivzdornost.

Hlavní výhody PUR panelů:
 • izolační vlastnosti – Tepelný odpor stěn tl. 40 mm, R – 1,82 K/W.
  Pro srovnání Heluz UNI 30 má R-1,6 K/W. Tepelně izolační schopnost U=0,5 [W/m2K]
 • rychlejší a jednodušší výstavba než u zděných staveb a minimální údržba –
 • není potřeba vnitřních omítek a malby
 • čistý a moderní vzhled
 • vzduchotěsnost
 • dlouhá životnost nad 50 let
pur panel

Námi používané THP panely jsou svými tepelně izolačními vlastnostmi schopny konkurovat zděné stavbě z pórobetonových tvárnic s tloušťkou až 200 mm, nebo zateplení polystyrénem o tloušťce 70 mm.

Stěny zateplené garáže jsou samonosnou konstrukcí a díky použití PUR panelů je jejich stabilita a robustnost o to větší. Z vnější strany je stěna garáže opatřena speciální omítkou Permuro od švýcarského výrobce KABE Farben. Jedná se o probarvenou omítku a finální  vrstvu vnější strany, která nepotřebuje aplikaci ochranných nebo dekoračních nátěrů. Svými vlastnostmi je omítka stálá, bezúdržbová a v případě potřeby snadno omyvatelná.

Hlavní výhody omítky:
 • Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům
 • UV stabilní
 • Vysoce odolná proti prorůstání řasou a plísní Velká pružnost – ideální pro novostavby bez přesahu střechy
 • Velké možnosti probarvení

Stěny mají z vnitřní strany hladký bílý lakovaný povrch, který kromě čistého dojmu má své praktické výhody díky své snadné omyvatelnosti, nenasákavosti a stálobarevnosti. Údržba je po dlouhá léta prakticky nulová.

Izolovaná střecha nabízí další benefit a to je větší stabilita a pevnost, kdy nosnost střechy je schopná pojmout zatížení až 125 kg/m2. Prostor pod střechou, kromě izolace prostupu tepla z přímého slunce, je esteticky čistý a líbivý. Jsou pohledově schovány spoje střešní krytiny a docílíte tak opravdu moderního vzhledu stavby.

Zateplení stropu přístřešku THP panelem

trojnásobná ochrana zateplené garáže

Opláštění konstrukce zateplené garáže tvoří velmi kvalitní sendvičové panely, které jsou ošetřené trojí ochranou, tak aby byly schopné odolávat povětrnostním vlivům. Zejména pak představují velmi účinnou ochranu proti korozi. Garáž vám přivezeme již zateplenou včetně zatepleného stropu a včetně omítek. Navíc je možné objednat si zateplení i pro střešní konstrukci.

Kvalita zateplených garáží

Na výrobu zateplených montovaných garáží používáme pouze prvotřídní materiál jako je ocel vyrobená světovou společností ARCELOR MITTAL a ty nejkvalitnější švýcarské barvy a omítky KABE farben. Do garáží instalujeme sekční vrata od evropské jedničky zn. HORMANN. Tyto použité materiály od světově uznávaných firem jsou zárukou té nejvyšší kvality a splňují veškeré požadované normy a předpisy.

Cena od 91 000 Kč

 

Garáž pro 1 auto

Doplňte garáž dveřmi, okny a k tomu si vyberte barvy, aby garáž pasovala k okolí.
Moderní a čistý dyzajn, společně s kvalitním zpracováním pro dlouhou životnost.

Cena od 127 000 Kč

 

Garáž pro 1 auto

Doplňte garáž dveřmi, okny a k tomu si vyberte barvy, aby garáž pasovala k okolí.
Moderní a čistý dyzajn, společně s kvalitním zpracováním pro dlouhou životnost.

Cena od 151 000 Kč

 

Garáž pro 2 auta

Volitelný spád střechy a umístění okapu. Vyberte si jestli chcete vrata výklopná nebo sekční.
Můžete přidat dyzajnový světlík, pro lepší světlo v garáži a vyzdvihnutí moderního vzhledu.

Cena od 183 000 Kč

 

Garáž pro 2 auta

Volitelný spád střechy a umístění okapu. Vyberte si jestli chcete vrata výklopná nebo sekční.
Můžete přidat dyzajnový světlík, pro lepší světlo v garáži a vyzdvihnutí moderního vzhledu.

Proč stavět zateplené garáže s námi

Představujeme vám zateplené montované garáže s omítkou nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou pohledově velmi příjemnou alternativou zděných nebo betonových garáží.

Nadstandardní kvalita zpracování

Výrazně se odlišujeme vysokou kvalitou zpracování, moderním vnějším vzhledem, který je srovnatelný s běžnými zděnými garážemi. Veškeré části garáží včetně spojovacích materiálů jsou povrchově upraveny zinkováním, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Velmi pevná konstrukce

Špičková technologie zpracování plochých stěn společně s nástřikem strukturované fasádní omítky, zajišťují nejen pohledově věrnou stavbu podobnou zděné, ale také velmi pevnou konstrukci.

Odolnost povětrnostním vlivům

Naše montované garáže s omítkou jsou navrženy tak, aby odolaly ve všech sněhových pásmech České a Slovenské republiky a byly odolné veškerým povětrnostním vlivům.

Důstojné reprezentativní stavby

Technologie moderního pohledového zpracování posouvá zděné i montované plechové garáže s omítkou mezi důstojně reprezentující stavby, které nenarušují ráz zastavěné krajiny, ale naopak jí vhodně a citlivě doplňují.

Výhody montovaných garáží

Estetika zateplených garáží

Zateplená garáž má všechny hladké venkovní stěny opatřené nejkvalitnější švýcarskou omítkou KABE Farben. Pohledově je k nerozeznání od zděné či betonové garáže. Vnitřní stěny zateplené garáže jsou rovněž hladké, včetně stropu a jsou opatřené nástřikem bílou barvou. Takovýto povrch vnitřních stěn se lehce čistí a udržuje.

Dřevěné a kovové výplně

Ke garáži si můžete přidat přístřešek, který navíc můžete doplnit dřevěnými nebo kovovými lamelami. Kromě moderního a trendy designu rovněž vytvoříte další funkční prvek stavby. Budete mít nejen více soukromí, ale zároveň další krytí od povětrnostních vlivů. 

Kovové lamely nabízí větší pocit soukromí a její další výhodou je jejich bezúdržbovost.
Pro dřevěné lamely máme na výběr lazury v těchto barvách.

Osazení garážových vrat

Čelo garáže je rovněž zateplené! Jakákoliv tepelná ztráta nebo tepelný most je pro stavbu velký problém.

Výrobci oken, vstupních dveří a garážových vrat nabízejí technicky dokonalé výrobky. K čemu vám to to je, když pak celé čelo garáže ponecháte bez zateplení? 

Prohlédněte si jak garáž vypadá

Navrhnout si vlastní garáž

Zdarma. Na pár kliků. Cenu uvidíte ihned

Jak garáže stavíme

Montovaná garáž - plochá střecha

Montovaná garáž - sedlová i plochá střecha

Nechte se inspirovat

Někdy není nutné vymýšlet znovu kolo. Prohlédněte si naše modulová řešení. Připravili jsme pro vás řadu osvědčených hotových produktů, které lze rovnou objednat v e-shopu. Jejich montáž zvládne zdatný kutil s pomocí, nebo si k tomu přizvete naše siláky.

Pokud ale máte jasnou představu, nechte se inspirovat již hotovými realizacemi a sestavte si ze široké nabídky modulů a barevných škál vlastní garáž či zahradní domek pomocí jednoduchého konfigurátoru. Jde to raz dva a budete mít unikát.

Naše realizace

Více realizací

Jak to funguje?

Krok 1. Plánujete a vybíráte

Máte vlastní nápad na garáž, zahradní domek nebo přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí. Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy i doplňky. A už se vidíte pod střechou.

Krok 2. Konzultujeme

Uděláme krok vpřed. Společně si projdeme navrhované řešení, zhodnotíme vaše potřeby, připravíme vizualizace, několik barevných variant a dodáme vám cenovou nabídku. Víme totiž, že chcete mít jistotu nejlepší volby.

Krok 3. Realizujeme

Vybrali jsme. Skvělé. Máme spolu domluvené všechny detaily i přípravu. Známe termín dne D. Přijíždíme, montujeme, sestavujeme. Zajišťujeme vám kompletní dodávku a realizaci montáže. Zvládáme to za jediný den.

Krok 4. Zabydlujete se

Zvládli jsme to. Začínáte svou novou garáž, zahradní domek nebo posezení pod přístřeškem zabydlovat a zkrášlovat. Užíváte.

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Více o nás

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Pojďme na to

Navrhnout si vlastní garáž

Navrhnout si zahradní domek

Osvědčené přednosti

Stavíme také pro komerční a veřejné instituce

Arcibiskupské lesy

Správa železnic

Město Pohořelice

Obec Dobřejovice

ARGOS Elektro a.s.

SAREZA s.r.o.

HSF System a.s.

Scanwest 

Obec Zdětín

Obec Zachrašťany

SK Týniště n. O.

 Velkotržnice Lipence

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt