Garáže na míru

Díky důmyslným systémovým řešením vám můžeme nabídnout atypická řešení a provedení garáží na míru, nebo garáží opatřených přístřeškem, napojení garáže na stávající objekty, krytá stání a mnoho dalšího.

Rozměry vám přizpůsobíme

Umíme přizpůsobit nejen délky a šířky garáží a přístřešků. Nabízíme také různé výšky garáží. Umožníme tak volný průjezd vyšších vozidel jako jsou SUV, dodávky, užitkové vozy nebo zemědělská technika apod.

Napojení na stávající objekt

Umíme napojit garáž nebo garážový přístřešek ke stávajícím objektům a díky samonosné konstrukci to provedeme jen s minimálním narušením omítky stěny domu.

Proč stavět garáže s námi

Představujeme vám plechové montované garáže s omítkou nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou pohledově velmi příjemnou alternativou zděných nebo betonových garáží.

Nadstandardní kvalita zpracování

Výrazně se odlišujeme vysokou kvalitou zpracování, moderním vnějším vzhledem, který je srovnatelný s běžnými zděnými garážemi. Veškeré části garáží včetně spojovacích materiálů jsou povrchově upraveny zinkováním, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Velmi pevná konstrukce

Špičková technologie zpracování plochých stěn společně s nástřikem strukturované fasádní omítky, zajišťují nejen pohledově věrnou stavbu podobnou zděné, ale také velmi pevnou konstrukci.

Odolnost povětrnostním vlivům

Naše montované plechové garáže s omítkou jsou navrženy tak, aby odolaly ve všech sněhových pásmech České a Slovenské republiky a byly odolné veškerým povětrnostním vlivům.

Důstojné reprezentativní stavby

Technologie moderního pohledového zpracování posouvá zděné i montované plechové garáže s omítkou mezi důstojně reprezentující stavby, které nenarušují ráz zastavěné krajiny, ale naopak jí vhodně a citlivě doplňují.

Zastřešená stání

Chcete pouze zastřešené stání pro své auto nebo motorku? Garážové přístřešky jsou v posledních letech velmi oblíbeným způsobem parkování, který dokáže vaše vozidlo účinně ochránit před nepříznivým počasím, deštěm, sněhem, krupobitím, ale také před přímým slunečním svitem.

Zastřešení a uzavření popelnicových stanovišť

Obyvatelé činžovních a bytových domů jistě ocení možnost pořízení speciální garáže sloužící k estetickému uložení kontejneru a popelnic na komunální odpad. Tyto garáže také zabrání přístupu neoprávněných osob a ve velké míře zamezí šíření nepořádku a zápachu v blízkém okolí.

Námi nabízené produkty vynikají vysokou kvalitou, snadnou stavbou a dlouhou životností.

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt

Výhody montovaných plechových garáží

Konstrukce montované plechové garáže

Vynikající konstrukce garáže je vyrobena z pozinkovaného plechu o síle 0,75 mm. Také rám garáže je z pozinkovaných profilů. Střešní krytina a atika je rovněž z profilovaného, pozinkovaného plechu s akrylátovým povrchem. Střecha je vždy dimenzována pro sněhové pásmo dané lokality. Garáž má venkovní probarvenou omítku o zrnitosti 0,2 mm. Vnitřní stěny jsou opatřeny akrylátovou barvou v bílém odstínu.

Konstrukce Montované garáže s pultovou střechou

 1. Atika
 2. Pozinkovaná krytina – trapézový profil
 3. Ocelové pozinkované nosníky
 4. Akrylová švýcarská omítka KABE
 5. Pozinkovaný ocelový profil – jádro
 6. Profilovaná vnitřní strana stěny
 7. Oštění

Konstrukce Montované garáže se sedlovou střechou

 1. Atika
 2. Vrchní krytina – profilovaný profil
 3. Spodní krytina – pozinkovaný trapézový profil
 4. Ocelové pozinkované nosníky
 5. Akrylová švýcarská omítka KABE
 6. Pozinkovaný ocelový profil – jádro
 7. Profilovaná vnitřní strana stěny
 8. Oštění

Jak garáže stavíme

Montovaná garáž – plochá střecha

Montovaná garáž – sedlová i plochá střecha

Nechte se inspirovat

Někdy není nutné vymýšlet znovu kolo. Prohlédněte si naše modulová řešení. Připravili jsme pro vás řadu osvědčených hotových produktů, které lze rovnou objednat v e-shopu. Jejich montáž zvládne zdatný kutil s pomocí, nebo si k tomu přizvete naše siláky.

Pokud ale máte jasnou představu, nechte se inspirovat již hotovými realizacemi a sestavte si ze široké nabídky modulů a barevných škál vlastní garáž či zahradní domek pomocí jednoduchého konfigurátoru. Jde to raz dva a budete mít unikát.

Naše realizace

Více realizací

Jak to funguje?

Krok 1. Plánujete a vybíráte

Máte vlastní nápad na garáž, zahradní domek nebo přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí. Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy i doplňky. A už se vidíte pod střechou.

Krok 2. Konzultujeme

Uděláme krok vpřed. Společně si projdeme navrhované řešení, zhodnotíme vaše potřeby, připravíme vizualizace, několik barevných variant a dodáme vám cenovou nabídku. Víme totiž, že chcete mít jistotu nejlepší volby.

Krok 3. Realizujeme

Vybrali jsme. Skvělé. Máme spolu domluvené všechny detaily i přípravu. Známe termín dne D. Přijíždíme, montujeme, sestavujeme. Zajišťujeme vám kompletní dodávku a realizaci montáže. Zvládáme to za jediný den.

Krok 4. Zabydlujete se

Zvládli jsme to. Začínáte svou novou garáž, zahradní domek nebo posezení pod přístřeškem zabydlovat a zkrášlovat. Užíváte.

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Více o nás

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Pojďme na to

Navrhnout si vlastní garáž

Navrhnout si zahradní domek

Osvědčené přednosti

Stavíme také pro komerční a veřejné instituce

Arcibiskupské lesy

Správa železnic

Město Pohořelice

Obec Dobřejovice

ARGOS Elektro a.s.

SAREZA s.r.o.

HSF System a.s.

Scanwest 

Obec Zdětín

Obec Zachrašťany

SK Týniště n. O.

 Velkotržnice Lipence

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt