Ceník

Kromě výstavby zděných a montáže prefabrikovaných garáží vám nabízíme i doplňkové služby. Před samotnou výstavbou garáže můžete vše konzultovat se zkušeným odborníkem, který zodpoví všechny vaše dotazy a zodpovědně doporučí nejvhodnější řešení přesně pro vás. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ke garážím z naší nabídky je možno také dokoupit mnoho doplňků, jako jsou například garážové dveřeokna nebo okap pro odtékání dešťové vody ze střechy garáže.

Chcete otevírat vaši garáž bez nutnosti vystupování z vozidla? Nabízíme kvalitní elektrické pohony pro garážová vrata, které zajišťují komfortní a plynulé otevírání garážových vrat.

Před stavbou garáže je nutné si vyřídit ohlášení stavby nebo stavební povolení. Vyřešíme za vás veškerou komunikaci se stavebním úřadem, vyřízení povolení na klíč i přípravu stavby, základové desky, pásů nebo patek.

Nabízíme také vypracování kompletní projektové dokumentace autorizovaným projektantem. K tomu patří i vypracování technické a požární zprávy.