Montáže

Dodáváme jak zakázkové produkty na míru (garáže, pergoly, přístřešky, zahradní domky a další), tak i „krabicové“ hotové produkty, pro montáž svépomocí.

Zaměřujeme se především na kvalitu v zajištění komplexnosti poskytovaných služeb. Proto zakázkové produkty dodáváme včetně montáže na klíč a to po celé České i Slovenské republice. V rámci ČR zajišťujeme konzultační služby pro případné stavební povolení nebo ohlášení stavby.

 

Ceny montáží

Ceny montážních úkonů se liší v závislosti na složitosti a náročnosti montáže.
Není-li v nabídce odlišná kalkulace, nebo jiná akční cena, pak ceny montáží jsou stanoveny paušálně:

do 100.000,- Kč = 20% z ceny výrobku
100.000-200.000,- Kč = 17% z ceny výrobku
nad 200.000,- = 15% z ceny výrobku

Minimální výše jednoho montážního úkonu je 4.900,- Kč bez DPH.

Servisní úkony 350,- Kč / hod. / montážník.

 

Dopravné

Vybrané výrobky dodáváme na přání včetně montáže a to v rámci celé České i Slovenské republiky. Cena dopravy je dle vzdálenosti 18,- Kč/km z centrálního skladu v Ostravě. Doprava výrobků je zpravidla zajišťována vozy typu Ford Transit s přívěsným 7m dlouhým přívěsem. Délka celé soupravy je 13m. Místo montáže musí být přístupné pro tent typ vozu. Minimální výše dopravy je 2490,- Kč bez DPH.

 

Dodání výrobků bez montáže

V případě dodání výrobku bez montáže objednatel zajistí na své náklady vykládku zboží. Dopravu zboží zajišťujeme zpravidla vlastními vozy, v některých případech externí spediční společností. Zboží je po dobu přepravy pojištěno.

 

Stavební připravenost

Stavební připravenost je potřeba připravit podle přiložených dokumentů, které jsou součástí objednávky. Stavební připravenost zajišťuje objednatel. V případě, že nebude objednatelem provedena příprava pro montáž v souladu s přiloženými dokumenty, budou objednateli účtovány náklady, které jsou uvedeny ve smlouvě.

Konfigurátor vlatních nápadů