Garážové přístřešky a kryté stání

Moderní přístřešky podle vašich představ

Cena od 68 500 Kč

Pro jedno auto

Ideální ochrana proti dešti a padajícímu sněhu.

Cena od 89 700 Kč

Pro dvě auta

Téměř bezúdržbové řešení. Překvapivě nízké ceny.

Cena od 73 800 Kč

S designovými výplněmi

Dodatečná ochrana proti povětrnostním vlivům.

Kdo jsme

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků, garážových přístřešků nebo zahradních pergol. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení. V oboru stavitelství máme více než 25letou tradici a zkušenost. Jsme znalci oboru od projektového návrhu až po kolaudaci stavby. Samozřejmě vám rádi zajistíme i pouhé dodání komponentů ke stavbě.

Více o nás

Reportáž TV Nova – Rady ptáka Loskutáka

Proč stavět montované přístřešky s námi

Představujeme vám montované přístřešky a pergoly nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou pohledově velmi moderní.

Nadstandardní kvalita zpracování

Výrazně se odlišujeme vysokou kvalitou zpracování a moderním vnějším vzhledem. Veškeré části včetně spojovacích materiálů jsou povrchově upraveny zinkováním, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Velmi pevná konstrukce

Špičková technologie zpracování zajišťují  velmi pevnou konstrukci.

Odolnost povětrnostním vlivům

Naše montované přístřešky jsou navrženy tak, aby odolaly ve všech sněhových pásmech České a Slovenské republiky a byly odolné veškerým povětrnostním vlivům.

Důstojné reprezentativní stavby

Technologie moderního pohledového zpracování posouvá montované přístřešky mezi důstojně reprezentující stavby, které nenarušují ráz zastavěné krajiny, ale naopak jí vhodně a citlivě doplňují.

Výhody montovaných přístřešků

Typy montovaných přístřešků

Montované přístřešky dodáváme s plochou střechou. Střecha je vždy dimenzována pro sněhové pásmo dané lokality. Vybrat si můžete barvu atiky i střešní krytiny.

Možnosti jak můžete přístřešek navrhovat

Je pouze na vás, zda si vyberete designové lamely a pokud ano, tak zda budou pouze částečně nebo zcela po obodu krýt vnitřní prostor.

Pojďme na to

Konfigurovat vlastní rozměry a design přístřešku.

Zdarma. Na pár kliků. Cenu uvidíte ihned

Nechte se inspirovat

Někdy není nutné vymýšlet znovu kolo. Prohlédněte si naše modulová řešení. Připravili jsme pro vás řadu osvědčených hotových produktů, které lze rovnou objednat v e-shopu. Jejich montáž zvládne zdatný kutil s pomocí, nebo si k tomu přizvete naše siláky.

Pokud ale máte jasnou představu, nechte se inspirovat již hotovými realizacemi a sestavte si ze široké nabídky modulů a barevných škál vlastní zahradní domek pomocí jednoduchého konfigurátoru. Jde to raz dva a budete mít unikát.

Naše realizace

Více realizací

Jak to funguje?

Krok 1. Plánujete a vybíráte

Máte vlastní nápad na zahradní domek nebo přístřešek a chcete jej realizovat rychle a bez starostí. Pomocí jednoduchého konfigurátoru si navolíte dispozice, rozměry, barvy i doplňky. A už se vidíte pod střechou.

Krok 2. Konzultujeme

Uděláme krok vpřed. Společně si projdeme navrhované řešení, zhodnotíme vaše potřeby, připravíme vizualizace, několik barevných variant a dodáme vám cenovou nabídku. Víme totiž, že chcete mít jistotu nejlepší volby.

Krok 3. Realizujeme

Vybrali jsme. Skvělé. Máme spolu domluvené všechny detaily i přípravu. Známe termín dne D. Přijíždíme, montujeme, sestavujeme. Zajišťujeme vám kompletní dodávku a realizaci montáže. Zvládáme to za jediný den.

Krok 4. Zabydlujete se

Zvládli jsme to. Začínáte svůj zahradní domek nebo posezení pod přístřeškem zabydlovat a zkrášlovat. Užíváte.

Osvědčené přednosti

Spojte se s námi

Rádi Vám poradíme

Kontakt