Výstavba garáže

Jak to probíhá

a jak Vám my můžeme pomoci

Nejsnadnější cesta k vaší garáži

  1. Napište nebo zavolejte nám vaše představy o garáži – pro co nejsnadnější výběr můžete použít náš poptávkový formulář.
  2. Zdarma a nezávazně vypracujeme cenovou nabídku na garáž dle vašeho zadání, a to maximálně do tří pracovních dnů.
  3. Konzultace v případě potřeby – můžete kdykoliv zavolat, napsat a vše prokonzultovat s obchodním a technickým zástupcem, který vám bude ihned při poptávce přidělen. Ten s vámi také bude jednat a průběžně vás informovat o stavu vaší zakázky, a to od vašeho projevení zájmu o garáž až po řádné předání garáže do užívání.
  4. Uzavření smlouvy o dílo – Uzavření řádné smlouvy o dílo, která bude obsahovat specifikace garáže, garance, cenu, termín dodání a realizaci garáže.
  5. Úhrada zálohové faktury – Uhradíte zálohovou fakturu, po této úhradě začíná běžet stanovený termín dodání a realizace garáže, která je zpravidla 4-6 týdnů. Následuje předání veškerých potřebných podkladů pro vyřízení stavebního povolení pro garáže.
  6. Stavební připravenost – Příprava místa určeného k montáži či osazení garáže, tedy vybudování patek, základových pásů nebo základové desky (dle vašeho rozhodnutí). Také tuto přípravu pro stavbu garáže vám může zajistit naše firma nebo si ji zajistíte, provedete sami. (Podklady stavební připravenosti zasíláme zdarma na vyžádání.)
  7. Stavba, montáž, osazení garáže – Stavba, montáž a osazení garáže na připravené podloží. Stavba zděné garáže je zpravidla hotova včetně střechy a vrat, do deseti pracovních dnů. Montáž plechové garážeprovádíme maximálně do 24 hodin. Osazení betonové garáže trvá max. tři hodiny po příjezdu těžké techniky (jeřáb, nebo speciální vozidlo s hydraulickou rukou).
  8. Předání do užívání – Všechny typy garáží (zděné, plechové i betonové) je možno používat ihned po řádném předvedení a předání předávacího protokolu vyškoleným pracovníkem.
Chci poptat