Zděná garáž

Jak to děláme my

Na kvalitě záleží

Na stavbu zděných garáží používáme kvalitní certifikované výrobky celosvětově uznávaných firem.

Zděné garáže jsou stavby realizované tzv. klasickou technologií za použití pórobetonu. Pórobeton je druh lehkého betonu s póry přímo ve vlastní betonové hmotě. Tento materiál má obdobné vlastnosti jako keramické pálené cihly. Výhodou je snadná opracovatelnost, dobré tepelné a izolační vlastnosti. Zděné garáže, realizované tímto materiálem za pomocí suché maltové směsi nanášené v tenké vrstvě, zamezuje vzniku tepelných mostů a zlepšuje izolační vlastnosti. Stejně tak i strojně nanášené vnitřní a venkovní omítky. Tyto námi použité technologie zrychlí celkovou doba výstavby a tím také snižují náklady. Zděné garáže je možné opatřit zateplovacími systémy a ještě tak dosáhnout zvýšení tepelně izolačních vlastností.

Konstrukční prvky střechy zděných garáží jsou tvořeny dřevěnou nebo ocelovou konstrukcí rovněž s možností použití moderních zateplovacích systémů. Na střešní krytinu zděné garáže je nejčastěji používán profilovaný hliníkový nebo ocelový zinkovaný plech imitující pálenou krytinu. Samozřejmostí je široký výběr barev.

Do zděných garáží jsou montována garážová vrata kvalitních firem jako jsou: Horman, Kružík. Tyto firmy produkují nejenom vynikající výrobky, ale také poskytují kvalitní záruční a pozáruční servis.

Chci poptat