Montovaná garáž zateplená

Navrhněte si svou garáž 

Zdarma | Jen pár kliků | Cenu vidíte ihned

Konfigurátor

Montovaná k nerozeznání od zděné

Kvalita a životnost

Kvalita zateplených garáží

Na výrobu zateplených montovaných garáží se používá jen prvotřídní materiál jako je ocel vyrobená světovou společností ARCELOR MITTAL, nebo ty nejkvalitnější Švýcarské barvy a omítky KABE farben, do garáží instalujeme sekční vrata od evropské jedničky zn. HORMANN, tyto použité materiály od světově uznávaných firem jsou zárukou té nejvyšší kvality a samozřejmě plní veškeré normy a předpisy.

Trojnásobná ochrana zateplené garáže

Opláštění konstrukce zateplené garáže tvoří velmi kvalitní sendvičové panely, které jsou ošetřené trojí ochranou, tak aby byly schopné odolávat povětrnostním vlivům, zejména pak představuje velmi účinnou ochranu proti korozi.

U našich garáží jsou použity tyto prvky ochrany

  • Prvním a základním pilířem ochrany je kvalitní a velmi silná vrstva žárového zinku nanesená na veškeré i ty nejmenší součásti zateplené garáže.
  • Druhým, také velice důležitým ochranným prvkem, je speciální latexová barva určená výhradně na zinkové povrchy.
  • Třetí ochranou je pak vrchní pohledová vrstva pryskyřičné omítky, která společně s kvalitním pigmentem zaručuje nejen samotnou ochranu pláště, ale také stálobarevnost barevného odstínu zateplené garáže.

Estetika zateplených garáží

Zateplená garáž má všechny hladké venkovní stěny opatřené nejkvalitnější Švýcarskou omítkou KABE farben. (Pohledově k nerozeznání od zděné či betonové garáže). Vnitřní stěny zateplené garáže jsou rovněž hladké, včetně stropu a jsou opatřené nástřikem bílou barvou. Takovýto povrch vnitřních stěn se lehce čistí a udržuje.

Prohlédněte si jak garáž vypadá

Variabilní využití zateplených garáží

Zateplenou garáž díky novým použitým izolačním materiálům a jejím vlastnostem a také pohledově venkovní ale i vnitřní hladké stěně, můžete využít jako GARÁŽ, SKLAD, KANCELÁŘE, PROVOZOVNU, VÝROBNU atd. Neplaťte zbytečně, využijte vlastní pozemek a za cenu ročního nájemného si nechte od nás postavit vlastní GARÁŽ, SKLAD, KANCELÁŘE, PROVOZOVNU, VÝROBNU atd.

Tepelná a zvuková izolace garáže.

Opláštění a strop zateplené garáže je proveden vysoce kvalitními sendvičovými panely jejichž jádro tvoří polyuretan, která má jedny z nejlepších izolačních a tlumících vlastností. Tyto vlastnosti se nejlépe využijí u temperovaných garáží a také zejména v letních měsících nedochází k přehřívání vnitřních prostor garáže.

Zjednodušené stavební řízení.

Garáž do 25m2 zastavěné plochy dle § 103 odst. 1)a stavebního zákona 183/2006 Sb. nevyžaduje stavební povolení ani ohlášení. Takové garáže se povolují v režimu územního souhlasu dle §96 odst. 2)a zákona 183/2006 Sb.

Minimální nároky na stavební připravenost

Zateplené garáže je možné díky novým technologiím zakotvit na zemní vruty nebo zámkovou dlažbu. Zateplené garáže můžeme samozřejmě zakotvit klasickým postupem, do betonových patek, pásů a základových desek.

Navrhněte si svou garáž 

Zdarma | Jen pár kliků | Cenu vidíte ihned

Konfigurátor