O firmě

V oboru stavitelství vám naše firma nabízí více než 25 letou tradicí na trhu nejen v oblasti výstavby zděných garáží, ale také betonových garáží a montovaných plechových garáží.

Zabýváme se výstavbou, montáží a osazením zděných, betonových a plechových garáží, stánků, skladů i zahradních domků. Nabízíme vám rychlé, efektivní a cenově přijatelné řešení přesně dle vašich požadavků a to od projektového návrhu až po kolaudaci. Samozřejmě můžeme zajistit jen dodání komponentů.

Dále také realizujeme dodávky a montáže ocelových konstrukcí pro velké průmyslové a investiční celky s uplatněním ve všech odvětvích průmyslu. Rozsah prací je tak velmi široký, od jednoduchých plechových garáží pro soukromé osoby až po složité ocelové konstrukce pro velké firmy.

V naší nabídce najdete až 120 standardních rozměrů garáží. V případě zájmu však po konzultaci rádi připravíme speciální cenovou nabídku na klíč.

Naše společnost disponuje velmi profesionálními a dobře organizovanými pracovními četami montážníků, specializujících se na zděné garáže, montované garáže a ocelové konstrukce. Stavební a montážní práce garáží poskytujeme na celém území České a Slovenské republiky, včetně dovozu materiálu, konstrukcí i komponentů.

V oblasti zděných a montovaných garáží spolupracujeme s předními evropskými výrobci a dodavateli montovaných garáží, vrat, dveří a automatických systémů. Použité střešní krytiny splňují velmi náročné evropské normy.

Naše firma klade důraz především na kvalitu garáží a staví na spokojenosti zákazníků, které se opírají na těchto základních pilířích:

  • EVROPSKÝ STANDARD
  • NEJVYŠŠÍ JAKOST
  • BEZPEČNOST
  • FUNKČNOST

Historie

1993 – uvedena do provozu rodinná svářečská dílna Ing. Josef Sliwka

2013 – založení obchodní společnosti JSMAX s.r.o.

2015 – rozšíření nabídky garážových přístřešků

2017 – rozšíření nabídky zahradních domků

2018 – transformace obchodní společnosti na Moderní Garáže s.r.o