Montované plechové garáže2018-08-21T11:32:33+00:00

Montované plechové garáže

Vyberte si Vaši novou garáž

Ostatní již nechejte na nás

Sedlová střecha

Plechová garáž

se sedlovou střechou

Plochá střecha

Plechová garáž

s plochou střechou

Představujeme vám plechové montované garáže nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou pohledově velmi příjemnou alternativou zděných nebo betonových garáží. U plechových garáží oceníte mnoho výhod.

Výhody plechových garáží

  • Montované plechové garáže mají minimální nároky na úpravu podloží, stačí vybudovat jen betonové patky o velikosti 30x30cm
  • Montované plechové garáže díky tenčím, ale dostatečně pevným stěnám překvapí větším využitelným vnitřním prostorem
  • Montované plechové garáže nepotřebují těžkou manipulační techniku. Jsou například vhodné pro instalaci garáže na již založený pozemek se zahradní architekturou, nebo u pozemků pro těžkou techniku zcela nedostupnou.
  • Montované plechové garáže se vyznačují oproti tradičním technologiím výstavby svou rychlostí. Ve většině případů ráno začínáme s montáží a večer již parkujete své vozidlo v plně funkční garáži.
  • Montované plechové garáže jsou opatřeny na venkovních zcela plochých stěnách strukturovanou omítkou, která se může barevně plně přizpůsobit vašemu rodinnému domu.
  • Montované plechové garáže jsou pro ještě lepší povrchovou úpravu opatřené vnitřním akrylátovým nástřikem.
  • Montované plechové garáže můžete vybavit okny nebo dveřmi na kterékoli straně garáže.
  • Montované plechové garáže jsou vhodná výklopná nebo sekční vrata s automatickým pohonem.

Montované plechové jednogaráže a dvojgaráže nabízíme jak s plochou, tak i sedlovou střechou. U těchto plechových garáží si můžete vybrat barvu vnějších stěn, barvu atiku, střešní krytiny i typ vrat.

Montovanou plechovou garáž můžete používat nejen pro parkování vašeho vozidla. Nabízíme nestandardní rozměry plechových garáží, a to pokud ji chcete využít jako dílnu, sklad nebo pro úschovnu motorky nebo sekačky.

Montované plechové garáže mohou být osazeny dvěma výklopnými či sekčními garážovými vraty. U plechových dvojgaráží je možné i osazení sekčními vraty přes celou šířku garáže a to až do rozměru 5 metrů. Plechové dvojgaráže je také možno rozdělit příčkou.

Montovaná garáž – plochá střecha

Montovaná garáž – sedlová i plochá střecha

Chci poptat
Více o technologii
ceník garáží