Garáže

Vyberte si Vaši novou garáž

Ostatní již nechejte na nás

Montované plechové garáže s omítkou

Montáž za pár hodin

Omítka dle přání

K nerozeznání od zděné

Betonové garáže

Výroba 4-5 týdnů

Prefabrikované garáže

Betonové garáže na klíč

Řadové garáže

Pro bytová družstva

Libovolný materiál

Ucelený vzhled

Zděné garáže

Stavba na klíč

Individuální řešení

Pomoc s povolením

Garážová vrata

Hörmann

Přístřešky

Samostatné

Přístřešky

S garáží

Navrhněte si svou garáž 

Zdarma | Jen pár kliků | Cenu vidíte ihned

Konfigurátor

Potřebujete postavit garáž? V naší nabídce si můžete vybrat mezi garáži zděnou, garáží plechovou nebo betonovou prefabrikovanou garáží.

Součástí garáže dále mohou být garážová vrata, okna nebo postranní dveře do garáže. Podrobnosti o garážových příslušenstvích také naleznete na naší stránce.

Námi nabízené garáže se vůči konkurenčním nabídkám výrazně odlišují nejen kvalitou zpracování, ale zejména vnějším vzhledem, který je stejný jako u běžných zděných garáží. Špičková technologie zpracování plochých stěn garáží společně s nástřikem strukturované fasádní omítky,  kterou můžete barevně měnit společně s nátěrem domu, zajišťují nejen pohledově věrnou stavbu jako je tomu u zděné garáže, ale také velmi pevnou konstrukci,  odolnou veškerým povětrnostním vlivům. Naše garáže jsou navrženy tak, aby odolaly ve všech sněhových pásmech České a Slovenské Republiky.

Technologie moderního pohledového zpracování posouvá zděné i montované plechové garáže s omítkou mezi důstojně reprezentující stavby, které nenarušují ráz zastavěné krajiny, ale naopak jí vhodně a citlivě doplňují.