Atypické garáže na klíč

Řekněte nám svou představu

Ostatní již nechejte na nás

Díky systémovému řešení, které používáme, vám můžeme nabídnout atypická řešení a provedení, jak samotné garáže, tak například garáže opatřené přístřeškem a to ve velkém množství možných rozměrů.

Umíme přizpůsobit nejen délky a šířky garáží a  přístřešků, ale také nabízíme různé výšky garáže. Právě  výška garáže ovlivňuje volný průjezd vyšších vozidel jako jsou SUV,  dodávky nebo zemědělská technika atd.

Umíme napojit garáž nebo garážový přístřešek ke stávajícím objektům a díky samonosné konstrukci to provedeme jen s minimálním narušením omítky stěny domu.

Potřebujete zahradní domek, který bude sloužit k uskladnění zahradního nářadí, sekačky na trávu, grilu, nábytku a dalších nezbytných věcí. Námi nabízené zahradní domky navíc nenaruší estetický ráz zahrady a skvěle se přizpůsobí rodinnému domu. A to díky ploché stěně, která je opatřená jemnozrnnou omítkou.

Chcete pouze zastřešené stání pro Vaše auto nebo motorku? Takzvané carporty. V posledních letech velmi oblíbený způsob parkování, který dokáže velmi účinně ochránit vaše vozidlo před nepříznivým počasím, jako je déšť, sníh , krupobití, ale také přímým slunečním svitem.

Obyvatelé činžovních domů jistě ocení možnost pořízení speciální garáže sloužící k estetickému uložení kontejneru a popelnic na komunální odpad. Tyto garáže také zabrání přístupu neoprávněných osob a ve velké míře zamezí šíření nepořádku a zápachu v blízkém okolí.

Námi nabízené produkty vynikají vysokou kvalitou, snadnou stavbou a dlouhou životností.

Chci poptat